Apie mus

UAB “Aktorių agentūra”- tai pirma Lietuvoje kompanija užsiimanti atstovavimu aktoriams Lietuvoje ir užsienyje. Aktorių atstovų arba agentų paslaugos pirmiausia prigijo JAV, o vėliau ir kitose šalyse. Tai paslauga, kuri pirmiausia reikalinga aktoriams ir aktorių klientams: režisieriams, prodiuseriams ir kt. Aktorių atsovai -tai dažniausiai geriausi aktorių draugai, kadangi agentas ir aktorius, kaip A. Diuma muškietininkai –vienas už visus ir visi už vieną.

Aktorių agentūros paprastai teikia ir aktorių atrankos paslaugas. Mūsų įmonė labai jauna atstovavimo aktoriams srityje, tačiau asmenybės, dirbančios pas mus, yra ganėtinai senos ir gerai žinomos aktorių atrankos srityje. Vienas žinomas kultūros ir pramogų leidinys (PRAVDA) įvardino Andrių Paulavičių ir Donatą Šimukauską aktorių atrankos rykliais. Jie jau dirbo su tokiomis žvaigždėmis kaip Woody Harelson, Ben Kingsley, Emilie Mortimer, Thomas Kretchman, Andie Tiernan, Petr Tochilin, Murad Alijev, Robert Dornhelm, Kai Wessel, Brad Anderson, Jurij Moroz ir kt. Jie žino kur ,, gauti ” užsienio aktorius, ir asmeniškai pažįsta beveik visus Lietuvos žinomus ir nežinomus scenos ir kino meistrus.

Reklama Aktorių agentūrai taip pat nesvetima, ko jau ko, o reklaminių veidų esame atrinkę netgi ne šimtus, o tūkstančius. Taigi orientuojamės ne tik į profesionalius aktorius, bet visada ieškome ir ieškosime naujų telentingų žmonių, kurie nori bent vienai dienai tapti žvaigžde.